Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / /VIDEO/ Golman Hajduka zabio glavom u 95. minuti za pobjedu protiv Istre

/VIDEO/ Golman Hajduka zabio glavom u 95. minuti za pobjedu protiv Istre

Hajduk je uspio izvući tri boda na Poljudu protiv Istre pobijedivši s 3:2 (1:1) u susretu 25. kola Prve HNL.

Junak utakmice zasigurno je golman Karlo Letica koji je u 95. minuti utakmice u zadnjem napadu Hajduka glavom zabio Istri za konačnih 3:2 i velika tri boda, javlja Hrt.

Hajduk je dobro otvorio susret golom Gyurcso u 16. minuti. Istrijani su se vratili golom Vojnovića u 27., a u drugom poluvremenu poveli u 53. minuti golom Mateia. Istra je prednost držala do 71. minute kad Said zabija glavom za 2:2.

Nanizali su Hajdukovci još nekoliko odličnih prilika uz dvije vratnice, ali lopta nije htjela u gol. U 89. minuti Bašić je iz slobodnog udarca uzdrmao vratnicu, a dvije minute kasnije to je učinio i Said.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika ukazao se Letica. Toma Bašić je ubacio loptu u kazneni prostor, lopta se odbila do Kožulja koji je vratio loptu, a Karlo Letica glavom proslijedio u mrežu za veliko slavlje na Poljudu.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 56 bodova, no Hajduk je sada smanjio zaostatak na šest bodova, a treća je Rijeka sa 44 boda i susretom manje.