Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / Moyes uzeo prvi bod s West Hamom

Moyes uzeo prvi bod s West Hamom

Brekalo je sa Stuttgartom uzeo bod na gostovanju, piše goal.com.

Hannover i Stuttgart su u prvoj utakmici 13. kola Bundeslige odigrali 1:1. Asano je doveo goste u vodstvo u 24. minuti, da bi bod domaćinu iz jedanaesterca donio Fullkrug u 76. minuti. Brekalo je igrao do 66.

U prvoj utakmici 14. kola francuskog prvenstva St. Etienne je dvaput vodio protiv Strasbourga, no gosti su na kraju izvukli 2:2. Hernani i Monnet-Paquet zabili su za domaćine, Aholou i Martin za goste.

Celta je golom Aspasa iz jedanaesterca u 27. minuti dobila Leganes 1:0 u 13. kolu Primere, te se tom pobjedom bodovno izjednačila s njima na tablici.

David Moyes osvojio je prvi bod na klupi West Hama i to kod kuće odigravši 1:1 u 13. kolu Premier lige protiv Leicestera. Lisice su povele preko Albrightona u 8. minuti, a čekićari su bod osigurali preko Kouyatea u 45. minuti.