Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / LIGA PRVAKA; Ronaldo “hat-trickom” odveo Juventus u četvrtfinale!

LIGA PRVAKA; Ronaldo “hat-trickom” odveo Juventus u četvrtfinale!

Juventus je izborio plasman u četvrtfinale Lige prvaka nakon što je u utorak u uzvratnoj utakmici osmine finala u Torinu svladao Atletico Madrid sa 3-0, a sva tri pogotka zabio je Cristiano Ronaldo, koji se i ovaj puta pokazao kobnim za Simeoneovu momčad. Naime, Ronaldo je za vrijeme igranja u Realu u 31 nastupu protiv Atletica zabio 22 gola.

Sjajni Portugalac zabio je dva gola glavom te je dodao kasni kazneni udarac, pa je “Stara dama” zahvaljujući njemu nadoknadila minus iz prvog ogleda. Tako se po tko zna koji put pokazao kobnim za Simeoneovu momčad. Naime, Ronaldo je za vrijeme igranja u Realu u 31 nastupu protiv Atletica zabio 22 gola.

Ronaldo je probio čvrstu obranu gostiju u 27. minuti, kad je bio najviši u skoku na ubačaj Federica Bernadeschija prema udaljenijoj vratnici. Tridesetčetverogodišnja superzvijeda zabila je drugi gol tri minute nakon odmora, u 48. minuti, i to opet glavom, ovaj put nakon nabacivanja Joaoa Cancela.

Već je taj rezultat osiguravao Juventusu barem produžetke, no četiri minute prije kraja susreta Bernadeschi se probio u kazneni prostor Atletica, gurnuo ga je s leđa Angel Correa, i bio je to kazneni udarac! Loptu je na bijelu točku postavio Ronaldo i kompletirao svoj “hat-trick”.