sport

Home / Ostale vijesti/sport

Sve vijesti

Prosinečki najavio da se mnogi kvalitetni igrači ‘nude’ da igraju za BiH

Izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki izjavio je u ponedjeljak kako ga ne brine neizbježna smjena generacija među nogometašima koje bi trebao voditi u predstojećem razdoblju ustvrdivši kako postoji veliki broj zainteresiranih za popunu mjesta koja ostanu upražanjena te kako će među takvima imati priliku odabrati najkvalitetnije. ‘Nije pitanje tko je star ili…

EP rukomet 2018; Slovenija iznenađujuće pobijedila Španjolsku

U susretu 4. kola skupine II drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva Slovenija je u Varaždinu pred 5,400 gledatelja pobijedila Španjolsku 31-26 (13-12) zakompliciravši situaciju u skupini. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Slovenija je u nastavku u potpunosti nadigrala Španjolce i izborila prvu pobjedu u drugom krugu i produžila nadu za plasman u polufinale, dok su Španjolci porazom ugrozili…