Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / /VIDEO/ Mateo Kovačić lijepim pogotkom spasio Real

/VIDEO/ Mateo Kovačić lijepim pogotkom spasio Real

Krajem prošle sezone špekuliralo se da će naš reprezentativac napustiti redove kraljevskog kluba i pronaći sreću negdje drugdje. No Mateo je ostao u Realu i posljednje utakmice igra sve bolje, a jučer je i spasio Real od blamaže protiv puno slabije Legije.

Kovačić je u 90 minuta bio jedan od najboljih na terenu u sinoćnjoj golijadi Legije i Reala u Varšavi. Utakmica se igrala pred praznim tribinam, a real je već nakon pola sata imao vodstvo od 2:0. Nakon toga slijedi veliki preokret Poljaka koji stižu do vodstva od 3:2.

Tada na scenu stupa Kovačić koji je u 85. minuti sa 16 metara na lijepu asistenciju Carvajala nisko pucao i pogodio drugi neobranjeni kut za konačan rezultat utakmice, 3:3.

Ovo je Mateu prvi pogodak za Real nakon 11 mjeseci, a između je odigrao čak 29 utakmica. Nadamo se da će i dalje nastaviti ovakvim igrama u madridskom velikanu.