Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / /VIDEO/ Marcos Alonso prodao spektakularan tunel Rakitiću

/VIDEO/ Marcos Alonso prodao spektakularan tunel Rakitiću

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić je u dresu Barce odigrao cijeli susret. Dobio je žuti u 29. minuti zbog prekršaja na Willianu, a Marcos Alonso je protiv njega izveo pravu majstoriju kada je u jednom trenutku na nozi izveo piruetu i onda okrenut leđima, gotovo petom poslao Rakitiću loptu kroz noge.

Rakitić je nakon toga Alonsa morao zaustaviti prekršajem, a za pozitivan rezultat Barce na Stamford Bridgeu pobrinuo se Lionel Messi svojim prvim golom protiv Chelseaja u karijeri.

Barcelonina igra je i u drugom poluvremenu bila jalova, ali spasila ih je greška braniča Christensena. On je iz čista mira uposlio Iniestu na vrhu kaznenog prostora, veznjak Barce se sjurio prema vratima i dao je povratnu loptu za Messija, koji u 75. minuti pogađa za 1-1, piše gol.hr.