sport

Home / Ostale vijesti/sport

Sve vijesti

Veljko Mršić više nije izbornik reprezentacije

Hrvatski košarkaški savez danas je objavio kako Veljko Mršić više nije izbornik reprezentacije. Dogovoren je sporazumni raskid suradnje, a prvi intervju nakon odlaska s klupe Mršić je dao za Hrvatski radio. Kako je došlo do ostavke?  – Nakon uspješno odrađenih kvalifikacija za Eurobasket, slabije smo krenuli rezultatski u kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo. Upisali smo dva…

Hrvatski vaterpolisti pobjedom započeli novo izdanje Svjetske lige

Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija pobjednički je započela nastup u novom izdanju Svjetske lige, izabranici Ivice Tucka u susretu su 1. kola skupine D kao gosti svladali Grčku s 12-11 (3-4, 2-2, 3-1, 4-4) u Pireju. Hrvatska je odlično odigrala drugi dio utakmice, u trećoj četvrtini je preokrenula rezultat, da bi dvije minute prije kraja povela…