/FOTO/ Vida sa suigračem Srbinom slavio naslov prvaka, njihovo zajedništvo oduševilo Grke!
Domagoj Vida proslavio je s AEK-om naslov prvaka, Grčka mu je već četvrta država u karijeri u kojoj je osvojio titulu. Nakon Hrvatske, Ukrajine i Turske. Kad se lani kao 33-godišnjak odlučio odabrati atenski klub u odnosu na ponude s Bliskog istoka za koje se po medijima tvrdilo da su financijski unosnije, kao glavni motiv mnogi su prepoznali želju da odigra još jedno Svjetsko prvenstvo.
Za Hrvatsku u Kataru na terenu nije bio ni minute, ali je kao i uvijek davao ton pozitivnom ozračju i stavio oko vrata broncu, kao jedan od osmorice Hrvata koji imaju dvije medalje na mundijalima, podsjeća SN. AEK mu je bio pun pogodak, u velikom slavlju mnogi ga ističu među pet glavnih igrača u pohodu na krunu. Ugovor ga veže još godinu dana i vraća se u Ligu prvaka. Iako ima 34 godine ne bi čudilo da ga produži za koju sezonu.

Treba istaknuti i to da se Vida u velikom slavlju fotografirao sa suigračem Srbinom Mijatom Gaćinovićem, svaki ogrnut u zastavu svoje države i s peharom prvaka kojeg zajedno drže u rukama.

Na drugoj slici sa suprugama i djecom. Grčki mediji to ističu kao lijepu sliku klupskoj zajedništva i prijateljskog odnosa Hrvata i Srbina.

Novo.hr
foto: Instagram
Ostale vijesti 


