Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / Barcelona kiksala protiv posljednjeg Espanyola

Barcelona kiksala protiv posljednjeg Espanyola

Nogometaši Barcelone osvojili su kao gosti samo bod u susretu s posljednjim Espanyolom remiziravši 2:2 u 19. kolu španjolskog prvenstva.

Lopez je postigao pogodak u 21. minuti za vodstvo Espanyola, a zatim Barcelona preko Suareza (50) i Vidala (59) preokreće rezultat u svoju korist.

Držali su gosti vodstvo, no u 75. minuti su ostali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio de Jong. Iskoristili su domaćini brojčanu nadmoć i preko Wu Leija (88) došli do vrijednog boda.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić započeo je utakmicu od prve minute, ali je zamijenjen na poluvremenu kad je u igru ušao Vidal.

Na ljestvici Barcelona i Real Madrid na vrhu imaju po 40 bodova, dok je Espanyol posljednji s 11 bodova u 19 kola.