Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti / Bernardica opet pokazala svoju bezosjećajnost i neimanje pojma kako joj žive sugrađani!

Bernardica opet pokazala svoju bezosjećajnost i neimanje pojma kako joj žive sugrađani!

Bivša ministrica Bernardica Juretić razbjesnila je javnost objavivši fotografiju s odmora na kojoj se opušta na jahti, a uz koju je napisala ‘Bolje živim nego ministar’.

Ta se bivša časna sestra za vrijeme dok je bila ministrica, već ‘proslavila’ izjavom “Neka crknu”, koja je vjerojatno bila namijenjena novinarima ispred Vlade.

Fotografije su nastale krajem prošlog mjeseca, kada je Juretić otišla na godišnji odmor, nakon što je ministarstvo predala u ruke Nadi Murganić.
Nakon odlaska s dužnosti, Juretić je aktivirala mogućnost dobivanja plaće po principu ‘šest plus šest’ iako joj je mandat trajao kraće nego što će primati plaću, no nećemo sad o moralu kada su krediti u pitanju.

‘Ne pada mi na pamet razmišljati o tome što ću raditi dalje. Treba mi nekoliko dana vremena da dođem sebi od stresa. Nije mi palo na pamet da iz Ministarstva odmah odem na drugo radno mjesto’, govorila je tada novinarima svoje razloge za aktivaciju te povlastice bivša ministrica socijalne politike.

Što o njezinoj objavi s jahte “Boljem živi nego ministar” misle građani, provjerite sami na njezinom otvorenom facebook profilu. Blago rečeno, ljudi se zgražaju.

novo.hr

foto: facebook