Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / Bilić izgubio četvrtu utakmicu zaredom, hoće li ‘preživjeti’ do kraja sezone?

Bilić izgubio četvrtu utakmicu zaredom, hoće li ‘preživjeti’ do kraja sezone?

Čekičari su poveli u 18. minuti golom Andyja Carrolla, ali u drugom poluvremenu uslijedio je preokret i golovima Andrewa Robertsona (53) i Andree Ranocchije (85) Hull City je došao do pobjede.

Nakon četvrtog uzastopnog poraza West Ham je ponovno u opasnoj situaciji, samo šest bodova iznad zone ispadanja, piše gol.hr. A raspored mu nije nimalo lagan, još ga čekaju utakmice protiv Arsenala, Liverpoola, Evertona i Tottenhama.

Vodeći Chelsea je posljednji poraz u prvenstvu doživio 4. siječnja od Tottenhama (0-2), a u subotu je na svom stadionu neočekivano izgubio od Crystal Palacea, koji se bori za opstanak.

Već u 5. minuti Cesc Fabregas dovodi u vodstvo domaćine, ali ubrzo je uslijedio potpuni preokret. Wilfried Zaha u 9., a Christian Benteke u 11. minuti zabijaju za Crystal Palace, koji je vodstvo 2-1 zadržao unatoč deset minuta sudačke nadoknade.

Pogocima Erica Diera (66) i Son Heung-Mina (77) Tottenham je u gostima dobio Burnley sa 2-0, te je samanjio zaostatak za Chelseajem na sedam bodova.

Craig Shakespeare, koji je na trenerskoj klupi naslijedio Claudija Ranierija, upisao je četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu sa Leicesterom, koji je dobio Stoke sa 2-0 golovima Ndidija (25) i Vardyja (47).

U prvoj utakmici 30. kola nogometaši Liverpoola svladali su gradskog rivala Everton u 228. ”Merseyside derbiju” odigranom na Anfieldu. Za Liverpool su zabili Sadio Mane (8), Philippe Coutinho (31) i Divock Origi (60).

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren bio je u početnoj postavi Liverpoola i vrlo je dobro obavio svoj posao zaustavljanja Evertonovih napadača.