Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / Ćorić igubio od Medvedeva u finalu Sankt Peterburga

Ćorić igubio od Medvedeva u finalu Sankt Peterburga

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić  nije uspio osvojiti naslov na ATP turniru u Sankt Peterburgu.

U finalnom dvoboju bolji od njega bio je prvi nositelj i četvrti tenisač svijeta Daniil  Medvedev koji je slavio sa 6:3, 6:1 nakon sat i 12 minuta. Bio je to njihov peti međusobni ogled  i druga pobjeda ruskog igrača koji igra u sjajnoj formi. 

Porazom u finalu Sankt Peterburga Ćorić je ostao na dva osvojena turnira u  dosadašnjoj karijeri. Do kraja je otišao na turnirima u Marakešu 2017. i  Halleu 2018., a zaustavljen je u finalima Šangaja lani te 2016. u Marakešu i  Chennaiju.

Za Medvedeva je ovo bio šesti naslov u karijeri, a treći u 2019. u kojoj je osvojio titule u Cincinnatiju i Sofiji. Ove godine igrao je u još pet finala, među kojima i na US Openu. 

novo.hr

foto: tw.atp

Tagovi: