Dalić: Čestitam dečkima, ali bio sam ljut na poluvremenu
“Prvo moram čestitati dečkima na pobjedi, dobro smo otvorili utakmicu, s puno autoriteta i samopouzdanja. Dali smo dva gola i mirno priveli utakmicu kraju. Došli smo u situaciju da sami o sebi odlučujemo i to smo priželjkivali. Moramo se već sad početi pripremati za utakmicu”, rekao je Dalić.
“Danas je bila dobra, sigurna utakmica, bilo je malo opuštanja u nekim trenucima. Trebali smo to i prije riješiti, ali mogu samo čestitati igračima. Možemo biti sretni zbog ove šanse”, nastavio je izbornik.
“Erlić i Šutalo? Oni su danas bili jako sigurni. Joško je imao nekih grešaka na lijevoj strani, par loših dodavanja. No protivnik nas nije ugrozio, nije nam stvorio šansu.
Bio sam malo ljut na poluvremenu. Vodiš 2:0, malo se opustiš, a onda možeš primiti gol iz nekog prekida i zakomplicirati sve. Ali ne bih puno govorio o ovome što je bilo. Moramo misliti o Armeniji”, izjavio je pa završio:
“Igra prema naprijed? Lovre je igrao dobro, tražili smo da igra široko u prvom dijelu i zabada se u sredinu. Kramarić i Ivanušec su se vratili nakon duge pauze, nemaju dovoljno minuta u svojim klubovima i stoga smo ih sačuvali. Činjenica je da Kramariću više paše ova pozicija, dobra utakmica s njegove strane. Imamo rješenja i moramo biti zadovoljni, ali ne i uživati jer ništa još nismo napravili.”
Majer: Pobijeti ćemo Armeniju
“Htjeli smo dati što prije gol, ali isto tako smo morali dati sto posto i biti koncentrirani do kraja utakmice. Mogli smo si zakomplicirati stvar da smo primili neki gol kod 2:0. Na kraju možemo biti zadovoljni”, započeo je Majer pa nastavio:
“Svaki gol i asistencija znače, tako i ove danas, kada je jako bitno. Pogotovo to znači kada ekipa pobijedi i kada doprineseš osvajanju tri boda, ali mislim da smo svi zajedno odigrali dobru utakmicu. Vjerujemo da ćemo pobijediti protiv Armenije i plasirati se na Euro.”
N.H.
foto: arh.nh
Ostale vijesti 

