Požar na osobnom automobilu u Splitu, vlasnik državni inspektor
Požar koji je u noći sa subote na nedjelju izbio na parkiranom osobnom vozilu u splitskoj ulici Table uzrokovan je otvorenim plamenom i na vozilu je nastala materijalna šteta, izvijestila je u ponedjeljak policija, a lokalni portal neslužbeno navodi da je vlasnik vozila zaposlenik Državnog inspektorata.
Policijska uprava splitsko-dalmatinska izvijestila je da je požar na parkiranom vozilu izbio oko 2,30 sati, a ugasili su ga vatrogasci u roku od desetak minuta.
Obavljen je očevid, te je utvrđena sumnja da je uzrok požara otvoreni plamen. Kriminalističko istraživanje je u tijeku, priopćeno je iz policije.
Dalmatinski portal navodi kako je vlasnik vozila ‘zaposlenik Državnog inspektorata’. Po navodim portala, isto to vozilo je “potpaljeno i prije 15 dana”, ali je tada izgorjela samo guma.
N.H./H
foto: fah
Ostale vijesti 


