Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / Real izgubio kod Girone; žale se na zaleđe kod pobjedničkog gola

Real izgubio kod Girone; žale se na zaleđe kod pobjedničkog gola

Barcelona je Realu pobjegla na osam bodova, Varane se ozlijedio, Ronaldo još jednom bez gola, Modrić odigrao čitavu utakmicu

Real Madrid izgubio je u gostima kod Girone 1:2. U Madridu su bjesni jer čini se da je strijelac pobjedničkog gola za Gironu bio u zaleđu, ali sudac se nije oglasio.

Kraljevski klub je tako završio svoj nevjerojatni niz od 13 uzastopnih gostujućih pobjeda u prvenstvu, što niti jednoj momčadi nije uspjelo u povijesti La Lige.

U ranije odigranoj utakmici Getafe je kod kuće pobijedio Real Sociedad 2:1. Gosti su poveli u petoj minuti golom Oyarzabala, ali u zadnjih 20 minuta domaćini rade preokret, piše goal.com. Prvo je izjednačio Rodriguez u 78. minuti, a za potpuni preokret i konačni rezultat zabija Molina u 85. minuti iz penala.

Real Madrid sada zaostaje za Barcelonom velikih osam bodova i s 20 bodova nalazi se na trećem mjestu La Lige iza Valencije, dok je Girona 12. na tablici s 12 bodova.