Sustav za izdavanje lijekova za recept u utorak pao u cijeloj Hrvatskoj
Sustav izdavanja lijekova na recept pao je u cijeloj Hrvatskoj, a pacijenti od 13 sati nisu mogli podići lijekove, prensi Nacional.
Ravnatelj HZZO-a Lucian Vukelić potvrdio je kako je sustav ponovno u funkciji, dok je glasnogovornik HZZO-a, Nenad Korkut, dodao da pacijenti svoje lijekove mogu preuzeti i s papirnatim receptom.
Sustav je profunkcionirao tek u 21 sat i ovo je prvi slučaj tako dugog zastoja.
novo.hr
foto: shutterstock
Ostale vijesti 


