Stričak nakon tučnjave u varaždinskom kafiću imao preko 2 promila alkohola u krvi
Varaždinski župan Anđelko Stričak (HDZ) je u noći s 23. na 24 rujna sudjelovao u tučnjavi u jednom kafiću u samom centru Varaždina, a pritom je bio pijan. On je sam priznao da je popio koju čašu vina, no iz nalaza kojeg je dobio i objavio Index, čini se da je bilo i malo više…