Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti/sport / /VIDEO/ Bilićev WBA ispustio 3:0 vodstvo protiv Chelseaja

/VIDEO/ Bilićev WBA ispustio 3:0 vodstvo protiv Chelseaja

West Bromwich Albion, koji trenira Slaven Bilić, remizirao je u 3. kolu Premier lige s Chelseajom 3:3 (3:0).

Ovo je prvi bod za Bilićevu momčad u Premiershipu, no vjerojatno ne može biti zadovoljan, jer su mu nakon velikog vodstva, izmakla sva tri boda.

Među strijelce su se upisali Robinson (4, 25) te Bartley (27). Za Chelsea precizni su bili Mount u 54. minuti i Hudson-Odoi u 70. Kada se činilo da će sva tri boda ostati WBA-u, Abraham je zabio za 3:3 u trećoj minuti sudačke nadoknade. Nakon odličnog prvog poluvremena, WBA se povukao i branio stečenu prednosti i u konačnici osvojio samo bod.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je prvo poluvrijeme za Chelsea.

Nogometaši Evertona, pod vodstvom iskusnog trenera Carla Ancelottija, upisali su i treću pobjedu u Premier ligi, nakon što su u gostima svladali Crystal Palace sa 2-1 pogocima Dominica Calvert-Lewina (10) i Richarlisona (40-pen), a strijelac za domaćine bio je Cheikhou Kouyaté (26).

U prvoj subotnjoj utakmici nogometaši Manchester Uniteda došli su do pobjede 3-2 na gostovanju kod Brightona u ludoj završnici, a nakon ovog dvoboja će uzrečica “gotovo je kad sudac odsvira kraj” morati biti prepravljena.