Ostale vijesti

Home / Ostale vijesti / /VIDEO/ Španjolska nogometna javnost ismijava crveni karton Ramosa: “Ovo je nevjerojatno..”

/VIDEO/ Španjolska nogometna javnost ismijava crveni karton Ramosa: “Ovo je nevjerojatno..”

U susretu 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je 2:1 pobijedio Sevillu koja je na koncu završila utakmicu s dva igrača manje.

Momčad iz San Sebastiana je povela već u trećoj minuti nakon autogola gostujućeg golmana Marka Dmitrovića, a u 22. minuti je Umar Sadiq povećao prednost domaćina na 2:0.

Sevilla je smanjila u 60. minuti preko Youssefa En-Nesyrija, no u samoj završnici gosti su ostali s dva igrača manje. U 88. minuti je Sergio Ramos isključen zbog prekršaja, a nakon prigovora crveni je dobio i Jesus Navas.

Prvo je Ramos dobio žuti karton, te je inzistirao da sudac pogleda preko VAR sustava spornu situaciju ponovno, no onda slijedi novi šok. Djelitelj (ne)pravde, Ortiz Arias, povlači žuti karton i dodjeljuje mu izravni crveni karton.

Nakon pažljivijeg gledanja snimke, vidljivo je da nema govora o prekršaju, jer je bivša Realova zvijezda prvo udarila loptu, a nije jasno je li uopće bilo kontakta s protivničkim igračem.

Pogledajte spornu situaciju pa prosudite sami:

Ramosu je to bio 21. crveni karton u Primeri, te 30. u karijeri.

CIJELU SITUACIJU KADA SUDAC POVLAČI ŽUTI KARTON I DODJELJUJE CRVENI POGLEDAJTE KLIKOM OVDJE:

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je cijeli susret za Sevillu.

N.H.

foto: epa/tw.