/VIDEO/ Zabio 27 golova za Brazil, s Interom osvojio četiri titule, a sada Adriano pijančeva na ulici
Društvenim mrežama kruži video proslavljenog brazilskog napadača Adriana u pijanom stanju dok sjedi na ulici i druži se s prijateljima. Nekadašnji napadač Intera nedavno je proslavio 42. rođendan, a posljednjih godina živi u Riju de Janeiru.
Adriano je i za vrijeme profesionalne karijere bio poznat po nezdravim navikama zbog kojih nije dosegao svoj vrhunac, iako je nekoliko godina igrao sjajno.
Umirovio se 2016. godine, a igrao je u Flamengu, Interu, Fiorentini, Parmi, Sao Paulu, Romi, Corinthiansu, Athletico Paranaenseu i Miami Unitedu, u kojem je završio karijeru. Adriano je u Inter stigao 2001. godine, a u sljedećih je pet godina napredovao sve do statusa jednog od najboljih napadača u talijanskoj ligi.
/VIDEO/ Pijanog Adriana kako pije pivo na ulici možete vidjeti OVDJE:
Depresija nakon smrti oca
Nakon razdoblja u Interu uslijedio je pad forme, ozljede i osobni problemi, podsjeća Index. Priznao je da je postao ovisan o alkoholu i drogi, u kojima je našao utjehu nakon što mu je preminuo otac, koji ga je i usmjerio prema nogometu. Progovorio je o svojoj depresiji i ovisnosti:
“Opijao sam se i na treningu, a često sam se trijeznio u bolnici. Ljudi u klubu su govorili medijima da imam problema s mišićima. Inter je bio nevjerojatan, činili su baš sve da mi bude bolje. Nisam htio spavati jer sam se bojao da ću sanjati oca i imati noćne more, a alkohol i droga su me držali budnim. Bili su moj izlaz od strahova. Bio sam izgubljen i mislio samo na žene i provod.”
Bio je čuven po razornom udarcu ljevicom i fantastičnim fizičkim predispozicijama. Uz visinu od 189 centimetara imao je znatnu mišićnu masu, ali je bio i izrazito pokretljiv i tehnički potkovan. Za reprezentaciju Brazila nastupio je 48 puta i zabio je 27 golova. S Interom je osvojio četiri titule, a 2004. osvojio je Copa Americu kao najbolji strijelac turnira.
N.H.
foto: scr.X
Ostale vijesti 


